تحویل ۲ دستگاه واگن مسافری از ۱۲ دستگاه واگن مسافری آلمان غربی شرکت حمل و نقل ریلی رجا

تحویل 2 دستگاه واگن مسافری از ۱۲ دستگاه واگن مسافری آلمان غربی شرکت حمل و نقل ریلی رجا

با توجه به تعمیرات اساسی ۱۲ دستگاه واگن مسافری آلمان غربی، که پس از برگزاری مناقصه شماره ۹۶/۲۶ توسط شرکت حمل و نقل ریلی رجا، شرکت کیان صنعت شهباز به عنوان یکی از فعالان در صنعت ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران به عنوان پیمانکار برنده انتخاب شد. این پیمانکار برنده با تلاش مستمر پرسنل و مدیریت دقیق، در موعد مقرر تحویل ۲ دستگاه واگن را به مشتری تحویل داد.

واگن مسافری آلمان غربی

واگن‌های مسافری آلمان غربی یکی از نمادهای کیفیت و فناوری در صنعت راه آهن به شمار می‌آیند. این واگن‌ها به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و استانداردهای بالا، به عنوان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین وسایل حمل و نقل مسافران در جهان شناخته می‌شوند. زمانی که این واگن‌ها نیاز به تعمیرات یا بازسازی دارند، انتخاب یک پیمانکار ماهر و متخصص برای این کار امری حیاتی است تا به این واگن‌ها دوباره زندگی جدیدی ببخشید.

مناقصه شماره ۹۶/۲۶ شرکت حمل و نقل ریلی رجا

مناقصه شماره ۹۶/۲۶ شرکت حمل و نقل ریلی رجا، یکی از فرصت‌های مهم برای شرکت‌های پیمانکار در حوزه راه آهن بوده است. این مناقصه به عنوان یک فرصت برای ارائه خدمات و تأمین نیازهای مختلف شرکت رجا در زمینه تعمیرات و بازسازی واگن‌های مسافری آلمان غربی ارائه شده است. شرکت‌های پیمانکاری که در این مناقصه شرکت کرده‌اند، فرصت داشته‌اند تا با ارائه پیشنهادهای مناسب و با کیفیت، قراردادهای مهمی را با شرکت رجا امضا کنند و در زمینه توسعه صنعت راه‌آهن و ارتقاء خدمات حمل و نقل عمومی موثر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *