تعمیرات ویژه داخلی، برق، تهویه، صوتی و تصویری ۱۰ دستگاه واگن مسافری

تعمیرات ویژه داخلی، برق، تهویه، صوتی و تصویری 10 دستگاه واگن مسافری

در آذر ماه ۹۷ از طرف شرکت نوین صنعت رجا ابلاغیه ای مبنی بر اعلام برنده استعلام بها تعمیرات ویژه داخلی، برق، تهویه، صوتی و تصویری۱۰ دستگاه واگن مسافری به شرکت کیان صنعت شهباز پیمانکار ریلی تعمیرات واگن و مولد و فعال راه آهن جمهوری اسلامی ایران رسید.

 هم اکنون روند پروژه و همکاری در جریان و با موفقیت رو به پیشرفت می باشد.

شرکت نوین صنعت رجا

شرکت نوین صنعت رجا، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنعت راه آهن در ایران است. این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان در تولید و ارائه تجهیزات برای صنعت راه آهن در کشور، در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد از جمله:

  1. تولید و تامین واگن‌های مسافری و باری: این شرکت توانایی تولید و تامین واگن‌های مسافری و باری با استانداردهای بین‌المللی را دارد که برای حمل و نقل مسافران و بارها در سیستم راه آهن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  2. تجهیزات سیگنالی و ارتباطی: شرکت نوین صنعت رجا نیز در زمینه تولید و تامین تجهیزات سیگنالی و ارتباطی برای استفاده در سیستم‌های راه آهن فعالیت می‌کند. این تجهیزات شامل سیستم‌های ارتباطی، سیستم‌های اطلاعاتی و سیستم‌های کنترلی هستند که برای ارتباط و کنترل سیستم‌های راه آهن استفاده می‌شوند.
  3. خدمات مهندسی و نگهداری: این شرکت خدمات مهندسی و نگهداری مرتبط با تجهیزات راه آهن را نیز ارائه می‌دهد. این خدمات شامل نصب، راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری تجهیزات واگن، سیستم‌های سیگنالی و ارتباطی و سایر تجهیزات مورد نیاز صنعت راه آهن می‌باشد.

شرکت نوین صنعت رجا با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت، توانسته است جایگاه خود را در بازار صنعت راه آهن ایران تثبیت کند و به عنوان یکی از ارائه دهندگان اصلی تجهیزات و خدمات در این صنعت شناخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *