تمدید پروانه انجمن صنفی حمل و نقل ریلی

پروانه فعالیت شرکت کیان صنعت شهباز درانجمن صنفی حمل و نقل ریلی ایران

انجمن صنفی حمل و نقل ریلی ایران، به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه حمل و نقل ریلی، با تمرکز بر توسعه و بهبود سیستم حمل و نقل ریلی در کشور ایران، افتخار می‌کند.

این انجمن با ارائه خدمات برتر، توسعه زیرساخت‌های مدرن حمل و نقل، و حمایت از نیازهای صنعتی و تجاری، به عنوان یک شریک اساسی در توسعه پایدار کشور شناخته می‌شود.

ماموریت‌های این انجمن شامل ارتقای کیفیت خدمات حمل و نقل، افزایش ایمنی و امنیت، و افزایش رضایت مشتریان است. با اعضای پرتلاش و تیم متخصص، انجمن صنفی حمل و نقل ریلی ایران به عنوان یک بنیان اساسی در پیشبرد اهداف صنعت حمل و نقل ریلی در ایران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

شرایط عضویت در انجمن صنفی حمل و نقل ریل

۱- شرکت متقاضی عضویت در انجمن می بایستی با توجه به موضوع شرکت در صنعت یا حرفه حمل و نقل ریلی کالا و مسافر یا هر دو و یا خدمات وابسته به آن اعم از حمل و نقل بین المللی، داخلی، ترکیبی، به صورت مالک یا سرمایه گذار، فورواردر، مستأجر، راهبر، تولیدکننده و یا تأمین کننده لوازم و ادوات و تجهیزات ناوگان ریلی، در کشور به ثبت رسیده باشد.

۲-شرکت متقاضی عضویت باید دارای شماره ثبت از مراجع قانونی بوده و همچنین از حسن شهرت و امکانات مالی لازم برخوردار باشد.

۳-لزوماً بایستی حداقل یکی از اعضاء هیأت مدیره یا مدیرعامل شرکت متقاضی حسب مورد دارای سابقه و تجربه فعالیت در امر حمل و نقل ریلی یا خدمات وابسته بوده باشد.

۴-شرکت متقاضی عضویت بایستی فرم درخواست عضویت که از سوی دبیرخانه انجمن در اختیار وی قرارداده می شود را تکمیل و مراتب را به همراه سایر مدارک مورد لزوم (اساسنامه، آگهی روزنامه رسمی، آخرین تغییرات و سایر مدارک و مستندات لازم) به دبیرخانه انجمن تحویل نماید.

۵-در صورت پذیرش عضویت در انجمن، شرکت مذکور باید نسبت به پرداخت ورودیه به مبلغ ۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال که فقط برای یکبار دریافت می گردد. همچنین بر اساس موافقت مجمع عمومی منتهی به پایان سال ۱۴۰۱ انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ قابلیت اجرایی دارد. به شرح زیر تعیین گردیده است اقدام نماید.

شرایط عضویت در انجمن صنفی حمل و نقل ریلی

تمدید پروانه کیان صنعت شهباز در انجمن صنفی حمل و نقل ریلی

در به روز رسانی تمامی مستندات، گواهینامه ها، عضویت ها و … بر آن شدیم تا علاوه بر به روز بودن در زمینه صنعتی راه آهن ایران عزیز با تمدید پروانه فعالیت شرکت کیان صنعت شهباز پیمانکار ریلی درانجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته در زمینه مستندات و … هم به روز باشیم.

کیان صنعت شهباز فعال در عرصه نگهداری ، تعمیرات و راهبری واگن مولد، واگن مسافری و لوکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *