قرارداد ساخت شارژر باطری واگن های مسافری نوین صنعت رجاء

قرارداد ساخت 30 دستگاه شارژر باطری واگن های مسافری 660 ولت نوین صنعت رجاء توسط کیان صنعت شهباز پیمانکار ریلی برتر راه آهن ایران

شروع ساخت ۳۰ دستگاه شارژر باطری واگن های مسافری ۶۶۰ ولت نوین صنعت رجاء،  توسط کیان صنعت شهباز پیمانکار ریلی پابرجا در حوزه صنعت و راهبری در پاییز ۹۸ آغاز گردید.

شارژرهای باطری در واگن‌های مسافری معمولاً برای ارائه امکانات شارژ باتری‌های مختلف درون واگن به منظور ارائه خدماتی مانند اتصالات برق برای مسافران و تأسیسات الکتریکی دیگر استفاده می‌شود. این شارژرها برای افرادی که از دستگاه‌های الکترونیکی مانند تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت و … استفاده می‌کنند، بسیار مفید هستند.

ویژگی‌های شارژرهای باطری واگن‌های مسافری معمولاً شامل موارد زیر است:

  1. اتصالات متعدد: این شارژرها اغلب دارای انواع اتصالات متنوعی هستند که به مسافران امکان می‌دهند تا دستگاه‌های خود را به آن وصل کرده و شارژ کنند.
  2. امکان شارژ سریع: برخی از شارژرهای باطری مسافری قابلیت شارژ سریع باتری‌ها را دارند که به مسافران این امکان را می‌دهد که به سرعت باتری دستگاه‌هایشان را شارژ کنند.
  3. ایمنی: این شارژرها معمولاً دارای فناوری‌های ایمنی مانند محافظت در برابر برق‌گرفتگی، افزایش دما و … هستند تا از احتمال وقوع حوادث جلوگیری کنند.
  4. قابلیت استفاده در شرایط مختلف: این شارژرها معمولاً قابلیت استفاده در شرایط مختلف هوایی و شرایط محیطی دارند.
  5. طراحی مناسب: طراحی این شارژرها به گونه‌ای است که در فضای محدود واگن‌های مسافری قابل استفاده باشند و در هنگام استفاده مشکلی برای مسافران ایجاد نکنند.

این شارژرها به عنوان یکی از امکانات اضافی در واگن‌های مسافری، ارائه خدماتی مهم به مسافران را فراهم می‌کنند و راحتی آنها در طول سفر را افزایش می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *