تعمیرات برق و داخلی واگن رستوران چینی غزال توسط پیمانکار ریلی کیان صنعت شهباز

کیان-صنعت-شهباز-راه-آهن-ایران-تعمیرات-واگن-رستوران-غزال

تعمیرات برق و داخلی واگن رستوران چینی غزال

کیان صنعت شهباز پیمانکار ریلی تمام پروژه های نگهداری، تعمیرات اساسی و راهبری واگن مولد، واگن مسافری و لوکوموتیو  پروژه ی تعمیرات برق و داخلی واگن رستوران چینی غزال را آغاز کرد…
بعد از اتمام  موفقیت آمیز پروژه نگهداری ،راهبری و تعمیرات ۵ دستگاه مولد برق چینی توسط این پیمانکار ریلی و رضایت کارفرمای محترم بار دیگر کیان صنعت شهباز مورد اعتماد جامعه و صنعت ریلی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

کوتاه و مختصر از غزال ایران قطار منتخب شما

واگن های قطار غزال هر کدام دارای ۱۰ کوپه ی ۴ نفره است که در مجموع گنجایش ۴۰ نفر مسافر را دارد. کوپه های جمع و جور این قطار انتخاب مناسبی برای سفرهای خانوادگی است؛ همچنین می توانید با خرید غذای همراه، سفری راحت و لذت بخش را در واگن های مدرن قطار غزال تجربه کنید.
کوپه های قطار غزال به سیستم های صوتی و تصویری به همراه مانیتور مسطح، صندلی های راحت و تخت خواب های انعطاف پذیر، سیستم تهویه ی مطبوع، میز تاشو، سیستم پیام رسانی می باشد؛ لازم به ذکر است که کوپه ی مهماندار به امکاناتی نظیر ماکروفر، آبسردکن، یخچال، ارتباط تلفنی با مسافر و … تجهیز شده است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به طور مجزا در هر واگن و پوشش سیستم اتصال واگن ها با پرده های کروکی که به عنوان عایق عمل می کنند، باعث آسایش بیشتر مسافران در مسیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *